Informacje praktyczne przed przyjazdem do Lublina
MIEJSCE OBRAD
Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto
20-841 Lublin, Al. Solidarności 7
Wykłady będą odbywały się w sali konferencyjnej Dąb, w centrum konferencyjnym na pierwszym piętrze, natomiast warsztaty towarzyszące konferencji będą odbywały się w sali Skarb.
BIURO KONFERENCJI
Biuro Konferencji znajduje się w hotelu Ibis Styles Lublin Stare Miasto.
Biuro będzie czynne w dniu 25 maja 2023 r. od godz. 8.30 do zakończenia obrad, w pozostałe dni w godzinach obrad.
Hotline: 693 067 914
OPŁATA REJESTRACYJNA
Od dnia 11 maja 2023 r. opłata rejestracyjna dla lekarzy wynosi 650 zł brutto.
Opłata dla doktorantów oraz członków Lubelskiego Stowarzyszenia Naukowego na Rzecz Rozwoju Psychiatrii, a także dla psychologów i psychoterapeutów wynosi 525 zł brutto.
Opłata rejestracyjna obejmuje: udział w sesjach naukowych*, wstęp na teren wystawy firm*, torbę konferencyjną z programem, zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji, wyżywienie zgodnie z programem.
* - opłata rejestracyjna psychologów i psychoterapeutów nie obejmuje elementów zawierających promocję leków na recepty (wykładów sponsorowanych, stoisk wystawowych firm produkujących i prowadzących sprzedaż leków na recepty). Psycholodzy i psychoterapeuci otrzymają identyfikatory różniące się graficznie od identyfikatorów dla lekarzy.
ZAPISY NA WARSZTATY
Biuro Konferencji prowadzi zapisy osób zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty będą odbywały się w sali Skarb.
IDENTYFIKATORY
Do udziału w konferencji upoważnia identyfikator.
ZAŚWIADCZENIA POTWIERDZAJĄCE UDZIAŁ W KONFERENCJI
Zaświadczenia potwierdzające udział w konferencji będą wysyłane pocztą elektroniczną w terminie kilku tygodni po zakończeniu konferencji.
INFORMACJE DLA PRELEGENTÓW
Sala wykładowa Dąb oraz sala warsztatowa Skarb wyposażone są w projektor multimedialny oraz laptopy z „PowerPoint”.
Prelegenci i prowadzący warsztaty proszeni są o przekazanie swojej prezentacji obsłudze technicznej w odpowiedniej sali obrad. Prosimy o dostarczenie prezentacji z wyprzedzeniem, najpóźniej w przerwie poprzedzającej sesję.
W przypadku prezentacji zawierających filmy, animacje itp. sugerujemy sprawdzenie poprawności działania prezentacji przed rozpoczęciem sesji lub użycie własnego laptopa (po uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad). Organizatorzy proszą o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji.
WYSTAWA FIRM
Obradom towarzyszyć będzie wystawa firm medycznych, zlokalizowana w foyer hotelu.
Spis wystawców (w kolejności alfabetycznej):
Angelini
Bausch Health
Biofarm
Gedeon Richter
Lundbeck
Neuraxpharm
Sanprobi
POSIŁKI
Obiad i kolacja w dniu 25 maja 2023 r. oraz obiad w dniu 26 maja 2023 r. serwowane będą w centrum konferencyjnym hotelu Ibis.
Kawa i herbata oraz woda i soki dostępne będą w foyer hotelowym, pomiędzy stoiskami wystawców.
PARKINGI
Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto dysponuje bezpłatnym parkingiem naziemnym przed budynkiem oraz płatnym parkingiem podziemnym. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona.
W pobliżu hotelu można również zaparkować auto na wyznaczonych miejscach parkingowych miejskiej strefy parkowania lub na parkingach prywatnych, uiszczając opłaty w parkomatach lub u obsługi.
FAKULTATYWNY PROGRAM TOWARZYSZĄCY
Występ taneczny „Pod skórą”
Czwartek, 25 maja 2023 r., godz. 18.20, centrum konferencyjne hotelu Ibis Styles Lublin Stare Miasto, al. Solidarności 7, Lublin
Koncepcja, choreografia, taniec: Ewelina Drzał. Muzyka: Rafał Rozmus
Od wieków ludzie dążą do osiągania ideału. Wyśrubowane kanony piękna kuszą, by zwracać uwagę na mankamenty, niedociągnięcia, dysproporcje. Przyglądać się szczegółom w pełnym świetle, odbitym w krzywym zwierciadle. Czy obraz ciała, niedoskonały, wypaczony przez wzorce popkulturowe może być do zaakceptowania?
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Po kilkunastominutowym występie zapraszamy na kolację.
Film „Nosferatu – symfonia grozy” z muzyką wykonywaną na żywo przez zespół instrumentalny pod dyrekcją dr hab. Rafała Rozmusa
Piątek, 26 maja 2023 r., godz. 18.30, sala konferencyjna Collegium Novum Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (Rektorat UM), Al. Racławickie 1, Lublin
„Nosferatu – symfonia grozy” z 1922 roku, w reż. Friedricha Wilhelma Murnau'a to jeden z najważniejszych filmów niemieckiego ekspresjonizmu i jeden z pierwszych horrorów w historii kina. Za kanwę filmu posłużyła fabuła Draculi Brama Stokera. Towarzysząca projekcji muzyką powstała w 2007 roku na zamówienie Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu i od tamtej pory była wielokrotnie prezentowana w kraju i za granicą.
Zespół wystąpi w składzie: Beata Dąbrowska - flet, Aleksandra Barańska - obój, Aleksandra Mazurek - skrzypce I, Tomasz Misiak - skrzypce II, Katarzyna Czerniawska - altówka, Szymon Krzemień - wiolonczela, Robert Brzozowski - kontrabas, Rafał Rozmus – dyrygent. Muzyka: Rafał Rozmus
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zaproszenie znajdziecie Państwo w etui z identyfikatorami.
Wydarzenie finansowane jest ze środków uzyskanych z Wydziału Kultury Urzędu Miasta Lublin.
Uczestnictwo w programie towarzyszącym nie jest finansowane ze środków firm zrzeszonych w INFARMIE oraz MEDTECH / POLMED. Uczestnictwo jest finansowane z wpłat od sponsorów niemedycznych i środków własnych współorganizatorów.